US10-B5-B1 US10-B5-T24 US10-B5-TR22 HMI Touch Glass Repair
- Model
- US10-B5-B1 US10-B5-T24 US10-B5-TR22
Item specifics
- Brand
- VICPAS
- Warranty
- 365 Days
- Supply
- UniStream 10" Touch Digitizer Glass
- Shipping
- 2-4 workdays
- Part Number
- Product Line
- Unitronics UniStream®
- Display Size
- 10.1 inch
Review
Description
US10-B5-B1 US10-B5-T24 US10-B5-TR22 Unitronics UniStream® Touch Screen Replacement Repair
Specifications:
| Brand: | VICPAS |
| Backlight: | White LED |
| Display Resolution: | 1024 x 600 (WSVGA) |
| Product Line: | Unitronics UniStream 10" |
| Warranty: | 12 Months Warranty |
| Display Size: | 10.1 inch |
| Display Type: | TFT LCD |
| Power Supply: | 12VDC or 24VDC |
| Storage Temperature: | -20 °C ~ +60 °C |