Delta DOP-A57GSTD Touch Digitizer Front Overlay Repair
- Model
- DOP-A57GSTD
Item specifics
- Brand
- Delta
- Size
- 5.7 inch
- Warranty
- 365 Days
- Product Line
- Delta DOP-A Series
- Supply
- DOP-A57GSTD Touch Screen Monitor Protective Film
- Shipping
- 2-4 workdays
- Part Number
- DOP-A57GSTD
Review
Description
Delta DOP-A DOP-A57GSTD Touch Screen Front Overlay Replacement
Order each part separately is available
Installation Note:
For use on a flat surface of a Type 4X "Indoor Use Only" enclosure or equivalent.
Specifications:
| Brand: | Delta |
| Backlight: | LED Back Light |
| Product Line: | Delta DOP-A |
| Resolution: | 320 x 240 pixel |
| Warranty: | 12 Months Warranty |
| Cooling Method: | Natural air circulation |
| Display Type: | FSTN LCD |
| Power supply: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -20 °C ~ +60 °C |
| Touch Size: | 5.7" |